úterý 26.9. - Jihlava

15:00, Jihlava

středa 27.9. - Třebíč

středa 27.9. - Náměšť nad Oslavou

čtvrtek 28.9. - Habry

čtvrtek 28.9. - Golčův Jeníkov

čtvrtek 28.9. - Chotěboř

čtvrtek 28.9. - Ždírec nad Doubravou

pátek 29.9. - Velké Meziříčí

pátek 29.9. - Velká Bíteš

sobota 30.9. - Světlá nad Sázavou

sobota 30.9. - Ledeč nad Sázavou

pondělí 2.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 3.10. - Třešť

úterý 3.10. - Telč

středa 4.10. - Jemnice

středa 4.10. - Moravské Budějovice

čtvrtek 5.10. - Velká Losenice

čtvrtek 5.10. - Žďár nad Sázavou

pátek 6.10. - Želiv

pondělí 9.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 10.10. - Vyskytná

úterý 10.10. - Nový Rychnov

úterý 10.10. - Křemešník

úterý 10.10. - Horní Cerekev

středa 11.10. - Okříšky

středa 11.10. - Třebíč

čtvrtek 12.10. - Nové Město na Moravě

15:00, Nové Město na Moravě

pátek 13.10. - Nová Cerekev

pátek 13.10. - Kamenice nad Lipou

pátek 13.10. - Žirovnice

pátek 13.10. - Počátky

sobota 14.10. - Přibyslav

sobota 14.10. - Chotěboř

pondělí 16.10. - Třebíč

15:00, Třebíč

úterý 17.10. - Žďár nad Sázavou

středa 18.10. - Pacov

středa 18.10. - Pelhřimov

středa 18.10. - Humpolec

čtvrtek 19.10. - Jihlava

Modrá vlna: Vysočina

  • úterý 26. září v 15:00
    Jihlava
  • středa 27. září
    Třebíč
  • středa 27. září
    Náměšť nad Oslavou
  • čtvrtek 28. září
    Habry
  • čtvrtek 28. září
    Golčův Jeníkov
  • čtvrtek 28. září
    Chotěboř
  • čtvrtek 28. září
    Ždírec nad Doubravou
  • pátek 29. září
    Velké Meziříčí
  • pátek 29. září
    Velká Bíteš
  • sobota 30. září
    Světlá nad Sázavou
  • sobota 30. září
    Ledeč nad Sázavou
  • pondělí 2. října v 15:00
    Třebíč
  • úterý 3. října
    Třešť
  • úterý 3. října
    Telč
  • středa 4. října
    Jemnice
  • středa 4. října
    Moravské Budějovice
  • čtvrtek 5. října
    Velká Losenice
  • čtvrtek 5. října
    Žďár nad Sázavou
  • pátek 6. října
    Želiv
  • sobota 7. října v 14:30
    Jihlava - Český mlýn
  • neděle 8. října v 13:00
    Havlíčkův Brod, Letiště aeroklubu, Drakiáda ODS
  • pondělí 9. října v 15:00
    Třebíč
  • úterý 10. října
    Vyskytná
  • úterý 10. října
    Nový Rychnov
  • úterý 10. října
    Křemešník
  • úterý 10. října
    Horní Cerekev
  • středa 11. října
    Okříšky
  • středa 11. října
    Třebíč
  • čtvrtek 12. října v 15:00
    Nové Město na Moravě
  • pátek 13. října
    Nová Cerekev
  • pátek 13. října
    Kamenice nad Lipou
  • pátek 13. října
    Žirovnice
  • pátek 13. října
    Počátky
  • sobota 14. října
    Přibyslav
  • sobota 14. října
    Chotěboř
  • pondělí 16. října v 15:00
    Třebíč
  • úterý 17. října
    Žďár nad Sázavou
  • středa 18. října
    Pacov
  • středa 18. října
    Pelhřimov
  • středa 18. října
    Humpolec
  • čtvrtek 19. října
    Jihlava