neděle 24.9. - Zámrsk

neděle 24.9. - Dobříkov

neděle 24.9. - Sruby

neděle 24.9. - Slatina

neděle 24.9. - Vysoké Mýto

středa 27.9. - Bezděkov

středa 27.9. - Choltice

středa 27.9. - Svinčany

středa 27.9. - Stojice

středa 27.9. - Bukovina u Přelouče

středa 27.9. - Turkovice

středa 27.9. - Sovolusky

středa 27.9. - Urbanice

středa 27.9. - Lipoltice

středa 27.9. - Poběžovice u Přelouče

středa 27.9. - Mokošín

středa 4.10. - Staré Hradiště

středa 4.10. - Staré Hradiště – Hradiště na Písku

středa 4.10. - Srch

středa 4.10. - Stéblová

středa 4.10. - Staré Ždánice

středa 4.10. - Podůlšany

středa 4.10. - Libišany

středa 4.10. - Opatovice nad Labem – Pohřebačka

středa 4.10. - Opatovice nad Labem

středa 4.10. - Čeperka

středa 4.10. - Hrobice

čtvrtek 5.10. - Staré Hradiště – Brozany

čtvrtek 5.10. - Ráby

čtvrtek 5.10. - Němčice

čtvrtek 5.10. - Dříteč

čtvrtek 5.10. - Bukovina nad Labem

čtvrtek 5.10. - Borek

čtvrtek 5.10. - Újezd u Sezemic

čtvrtek 5.10. - Rokytno – Bohumileč

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Dražkov

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Lukovna

čtvrtek 5.10. - Kunětice

čtvrtek 5.10. - Sezemice – Počaply

čtvrtek 5.10. - Sezemice

pátek 6.10. - Mikulovice

pátek 6.10. - Ostřešany

pátek 6.10. - Úhřetická Lhota

pátek 6.10. - Kostěnice

pátek 6.10. - Moravany

pátek 6.10. - Moravany – Platěnice

pátek 6.10. - Dašice – Prachovice

pátek 6.10. - Slepotice

pátek 6.10. - Moravany – Čeradice

pátek 6.10. - Moravany – Turov

pátek 6.10. - Uhersko

pátek 6.10. - Trusnov

pátek 6.10. - Trusnov – Žíka

Modrá vlna: Pardubický kraj

  • neděle 24. září
    Zámrsk
  • neděle 24. září
    Dobříkov
  • neděle 24. září
    Sruby
  • neděle 24. září
    Slatina
  • neděle 24. září
    Vysoké Mýto
  • středa 27. září
    Bezděkov
  • středa 27. září
    Choltice
  • středa 27. září
    Svinčany
  • středa 27. září
    Stojice
  • středa 27. září
    Bukovina u Přelouče
  • středa 27. září
    Turkovice
  • středa 27. září
    Sovolusky
  • středa 27. září
    Urbanice
  • středa 27. září
    Lipoltice
  • středa 27. září
    Poběžovice u Přelouče
  • středa 27. září
    Mokošín
  • středa 4. října
    Staré Hradiště
  • středa 4. října
    Staré Hradiště – Hradiště na Písku
  • středa 4. října
    Srch
  • středa 4. října
    Stéblová
  • středa 4. října
    Staré Ždánice
  • středa 4. října
    Podůlšany
  • středa 4. října
    Libišany
  • středa 4. října
    Opatovice nad Labem – Pohřebačka
  • středa 4. října
    Opatovice nad Labem
  • středa 4. října
    Čeperka
  • středa 4. října
    Hrobice
  • čtvrtek 5. října
    Staré Hradiště – Brozany
  • čtvrtek 5. října
    Ráby
  • čtvrtek 5. října
    Němčice
  • čtvrtek 5. října
    Dříteč
  • čtvrtek 5. října
    Bukovina nad Labem
  • čtvrtek 5. října
    Borek
  • čtvrtek 5. října
    Újezd u Sezemic
  • čtvrtek 5. října
    Rokytno – Bohumileč
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Dražkov
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Lukovna
  • čtvrtek 5. října
    Kunětice
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice – Počaply
  • čtvrtek 5. října
    Sezemice
  • pátek 6. října
    Mikulovice
  • pátek 6. října
    Ostřešany
  • pátek 6. října
    Úhřetická Lhota
  • pátek 6. října
    Kostěnice
  • pátek 6. října
    Moravany
  • pátek 6. října
    Moravany – Platěnice
  • pátek 6. října
    Dašice – Prachovice
  • pátek 6. října
    Slepotice
  • pátek 6. října
    Moravany – Čeradice
  • pátek 6. října
    Moravany – Turov
  • pátek 6. října
    Uhersko
  • pátek 6. října
    Trusnov
  • pátek 6. října
    Trusnov – Žíka