pondělí 25.9. - Brno

15:00, Brno

pondělí 25.9. - Brno – Řečkovice

16:10, Brno – Řečkovice

pondělí 25.9. - Brno – Královo Pole

16:55, Brno – Královo Pole

úterý 26.9. - Mutěnice

11:30, Mutěnice

úterý 26.9. - Miroslav

12:30, Miroslav

úterý 26.9. - Dubňany

12:45, Dubňany

úterý 26.9. - Hostěradice

13:55, Hostěradice

úterý 26.9. - Ratíškovice

14:00, Ratíškovice

úterý 26.9. - Rohatec

15:00, Rohatec

úterý 26.9. - Únanov

15:00, Únanov

úterý 26.9. - Hodonín

16:00, Hodonín

úterý 26.9. - Znojmo

16:00, Znojmo

pátek 29.9. - Modřice

10:30, Modřice

pátek 29.9. - Želešice

11:30, Želešice

pátek 29.9. - Černá Hora

12:00, Černá Hora

pátek 29.9. - Ořechov

12:10, Ořechov

pátek 29.9. - Bořitov

13:00, Bořitov

pátek 29.9. - Syrovice

13:00, Syrovice

pátek 29.9. - Dolní Kounice

13:45, Dolní Kounice

pátek 29.9. - Doubravice nad Svitavou

14:00, Doubravice nad Svitavou

pátek 29.9. - Oslavany

14:45, Oslavany

pátek 29.9. - Rájec-Jestřebí

15:00, Rájec-Jestřebí

pátek 29.9. - Ráječko

16:00, Ráječko

pátek 29.9. - Oslavany

16:00, Oslavany

pátek 29.9. - Blansko

17:00, Blansko

úterý 3.10. - Otnice

11:15, Otnice

úterý 3.10. - Žďárná

11:45, Žďárná

úterý 3.10. - Lhota Rapotina

12:30, Lhota Rapotina

úterý 3.10. - Nížkovice

12:55, Nížkovice

úterý 3.10. - Jabloňany

13:15, Jabloňany

úterý 3.10. - Zbýšov

13:50, Zbýšov

úterý 3.10. - Drnovice

14:00, Drnovice

úterý 3.10. - Křenovice

14:30, Křenovice

úterý 3.10. - Lysice

14:45, Lysice

úterý 3.10. - Slavkov u Brna

15:15, Slavkov u Brna

úterý 3.10. - Boskovice

16:00, Boskovice

úterý 3.10. - Bučovice

16:45, Bučovice

středa 4.10. - Křepice

10:15, Křepice

středa 4.10. - Velké Němčice

10:55, Velké Němčice

středa 4.10. - Vnorovy

11:30, Vnorovy

středa 4.10. - Nosislav

11:30, Nosislav

středa 4.10. - Lipov

12:45, Lipov

středa 4.10. - Přísnotice

13:00, Přísnotice

středa 4.10. - Velká nad Veličkou

13:45, Velká nad Veličkou

středa 4.10. - Žabčice

14:00, Žabčice

středa 4.10. - Blatnice pod Svatým Antonínkem

15:00, Blatnice pod Svatým Antonínkem

středa 4.10. - Vranovice

15:00, Vranovice

středa 4.10. - Veselí nad Moravou

16:00, Veselí nad Moravou

středa 4.10. - Pohořelice

16:00, Pohořelice

čtvrtek 5.10. - Pohořelice

18:30, Pohořelice

pátek 6.10. - Rakvice

11:30, Rakvice

pátek 6.10. - Hrušovany nad Jevišovkou

12:00, Hrušovany nad Jevišovkou

pátek 6.10. - Podivín

12:30, Podivín

pátek 6.10. - Lednice

13:30, Lednice

pátek 6.10. - Vranov nad Dyjí

13:50, Vranov nad Dyjí

pátek 6.10. - Hlohovec

14:30, Hlohovec

pátek 6.10. - Nový Šaldorf-Sedlešovice

14:50, Nový Šaldorf-Sedlešovice

pátek 6.10. - Valtice

15:15, Valtice

pátek 6.10. - Dobšice

15:30, Dobšice

pátek 6.10. - Znojmo

16:30, Znojmo

pátek 6.10. - Břeclav

16:30, Břeclav

pondělí 9.10. - Ždánice

12:30, Ždánice

pondělí 9.10. - Bukovany

13:45, Bukovany

pondělí 9.10. - Kostelec

14:30, Kostelec

pondělí 9.10. - Bzenec

15:15, Bzenec

pondělí 9.10. - Veselí nad Moravou

16:30, Veselí nad Moravou

úterý 10.10. - Rajhrad

11:30, Rajhrad

úterý 10.10. - Rajhradice

12:15, Rajhradice

úterý 10.10. - Šakvice

12:45, Šakvice

úterý 10.10. - Blučina

13:00, Blučina

úterý 10.10. - Zaječí

13:30, Zaječí

úterý 10.10. - Židlochovice

13:45, Židlochovice

úterý 10.10. - Dolní Dunajovice

14:30, Dolní Dunajovice

úterý 10.10. - Drnholec

15:15, Drnholec

úterý 10.10. - Moravský Krumlov

15:45, Moravský Krumlov

úterý 10.10. - Mikulov

16:00, Mikulov

úterý 10.10. - Hustopeče

18:30, Hustopeče

pátek 13.10. - Slavkov u Brna

12:00, Slavkov u Brna

pátek 13.10. - Znojmo

13:00, Znojmo

pátek 13.10. - Bučovice

14:15, Bučovice

pátek 13.10. - Vyškov

15:30, Vyškov

pondělí 16.10. - Prušánky

11:00, Prušánky

pondělí 16.10. - Mikulčice

12:00, Mikulčice

pondělí 16.10. - Lužice

12:45, Lužice

pondělí 16.10. - Petrov

13:50, Petrov

pondělí 16.10. - Strážnice

14:30, Strážnice

pondělí 16.10. - Hodonín

16:00, Hodonín

úterý 17.10. - Moravský Krumlov

18:30, Moravský Krumlov

středa 18.10. - Letovice

13:00, Letovice

středa 18.10. - Boskovice

14:30, Boskovice

středa 18.10. - Blansko

16:00, Blansko

čtvrtek 19.10. - Hustopeče

12:00, Hustopeče

čtvrtek 19.10. - Mikulov

14:00, Mikulov

čtvrtek 19.10. - Břeclav

16:00, Břeclav

Modrá vlna: Jihomoravský kraj

  • pondělí 25. září v 15:00
    Brno
  • pondělí 25. září v 16:10
    Brno – Řečkovice
  • pondělí 25. září v 16:55
    Brno – Královo Pole
  • úterý 26. září v 11:30
    Mutěnice
  • úterý 26. září v 12:30
    Miroslav
  • úterý 26. září v 12:45
    Dubňany
  • úterý 26. září v 13:55
    Hostěradice
  • úterý 26. září v 14:00
    Ratíškovice
  • úterý 26. září v 15:00
    Rohatec
  • úterý 26. září v 15:00
    Únanov
  • úterý 26. září v 16:00
    Hodonín
  • úterý 26. září v 16:00
    Znojmo
  • pátek 29. září v 10:30
    Modřice
  • pátek 29. září v 11:30
    Želešice
  • pátek 29. září v 12:00
    Černá Hora
  • pátek 29. září v 12:10
    Ořechov
  • pátek 29. září v 13:00
    Bořitov
  • pátek 29. září v 13:00
    Syrovice
  • pátek 29. září v 13:45
    Dolní Kounice
  • pátek 29. září v 14:00
    Doubravice nad Svitavou
  • pátek 29. září v 14:45
    Oslavany
  • pátek 29. září v 15:00
    Rájec-Jestřebí
  • pátek 29. září v 16:00
    Ráječko
  • pátek 29. září v 16:00
    Oslavany
  • pátek 29. září v 17:00
    Blansko
  • pondělí 2. října v 14:00
    Brno
  • úterý 3. října v 11:15
    Otnice
  • úterý 3. října v 11:45
    Žďárná
  • úterý 3. října v 12:30
    Lhota Rapotina
  • úterý 3. října v 12:55
    Nížkovice
  • úterý 3. října v 13:15
    Jabloňany
  • úterý 3. října v 13:50
    Zbýšov
  • úterý 3. října v 14:00
    Drnovice
  • úterý 3. října v 14:30
    Křenovice
  • úterý 3. října v 14:45
    Lysice
  • úterý 3. října v 15:15
    Slavkov u Brna
  • úterý 3. října v 16:00
    Boskovice
  • úterý 3. října v 16:45
    Bučovice
  • středa 4. října v 10:15
    Křepice
  • středa 4. října v 10:55
    Velké Němčice
  • středa 4. října v 11:30
    Vnorovy
  • středa 4. října v 11:30
    Nosislav
  • středa 4. října v 12:45
    Lipov
  • středa 4. října v 13:00
    Přísnotice
  • středa 4. října v 13:45
    Velká nad Veličkou
  • středa 4. října v 14:00
    Žabčice
  • středa 4. října v 15:00
    Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • středa 4. října v 15:00
    Vranovice
  • středa 4. října v 16:00
    Veselí nad Moravou
  • středa 4. října v 16:00
    Pohořelice
  • čtvrtek 5. října v 18:30
    Pohořelice
  • pátek 6. října v 11:30
    Rakvice
  • pátek 6. října v 12:00
    Hrušovany nad Jevišovkou
  • pátek 6. října v 12:30
    Podivín
  • pátek 6. října v 13:30
    Lednice
  • pátek 6. října v 13:50
    Vranov nad Dyjí
  • pátek 6. října v 14:30
    Hlohovec
  • pátek 6. října v 14:50
    Nový Šaldorf-Sedlešovice
  • pátek 6. října v 15:15
    Valtice
  • pátek 6. října v 15:30
    Dobšice
  • pátek 6. října v 16:30
    Znojmo
  • pátek 6. října v 16:30
    Břeclav
  • pondělí 9. října v 12:30
    Ždánice
  • pondělí 9. října v 13:45
    Bukovany
  • pondělí 9. října v 14:30
    Kostelec
  • pondělí 9. října v 15:15
    Bzenec
  • pondělí 9. října v 16:30
    Veselí nad Moravou
  • pondělí 9. října v 18:00
    Brno
  • úterý 10. října v 11:30
    Rajhrad
  • úterý 10. října v 12:15
    Rajhradice
  • úterý 10. října v 12:45
    Šakvice
  • úterý 10. října v 13:00
    Blučina
  • úterý 10. října v 13:30
    Zaječí
  • úterý 10. října v 13:45
    Židlochovice
  • úterý 10. října v 14:30
    Dolní Dunajovice
  • úterý 10. října v 15:15
    Drnholec
  • úterý 10. října v 15:45
    Moravský Krumlov
  • úterý 10. října v 16:00
    Mikulov
  • úterý 10. října v 18:30
    Hustopeče
  • středa 11. října v 18:30
    Brno
  • pátek 13. října v 12:00
    Slavkov u Brna
  • pátek 13. října v 13:00
    Znojmo
  • pátek 13. října v 14:15
    Bučovice
  • pátek 13. října v 15:30
    Vyškov
  • pondělí 16. října v 11:00
    Prušánky
  • pondělí 16. října v 12:00
    Mikulčice
  • pondělí 16. října v 12:45
    Lužice
  • pondělí 16. října v 13:50
    Petrov
  • pondělí 16. října v 14:30
    Strážnice
  • pondělí 16. října v 16:00
    Hodonín
  • úterý 17. října v 18:30
    Moravský Krumlov
  • středa 18. října v 13:00
    Letovice
  • středa 18. října v 14:30
    Boskovice
  • středa 18. října v 16:00
    Blansko
  • čtvrtek 19. října v 12:00
    Hustopeče
  • čtvrtek 19. října v 14:00
    Mikulov
  • čtvrtek 19. října v 16:00
    Břeclav