pondělí 25.9. - Milevsko

14:00, Milevsko

pondělí 25.9. - Čimelice

15:00, Čimelice

pondělí 25.9. - Písek

16:00, Písek

úterý 26.9. - Sedlice

14:00, Sedlice

úterý 26.9. - Blatná

15:00, Blatná

úterý 26.9. - Myštice

16:00, Myštice

středa 27.9. - Bavorov

15:00, Bavorov

středa 27.9. - Volyně

16:00, Volyně

středa 27.9. - Strakonice

17:00, Strakonice

pátek 29.9. - Volary

15:00, Volary

pátek 29.9. - Lenora

16:00, Lenora

pátek 29.9. - Horní Vltavice

17:00, Horní Vltavice

sobota 30.9. - Strakonice

14:00, Strakonice

pondělí 2.10. - Soběslav

15:00, Soběslav

pondělí 2.10. - Deštná

16:00, Deštná

pondělí 2.10. - Nová Včelnice

17:00, Nová Včelnice

úterý 3.10. - Bechyně

15:00, Bechyně

úterý 3.10. - Týn nad Vltavou

16:00, Týn nad Vltavou

úterý 3.10. - Zliv

17:00, Zliv

středa 4.10. - Borovany

15:00, Borovany

středa 4.10. - Nové Hrady

16:00, Nové Hrady

středa 4.10. - Suchdol nad Lužnicí

17:00, Suchdol nad Lužnicí

čtvrtek 5.10. - Nová Bystřice

15:00, Nová Bystřice

čtvrtek 5.10. - Staré Město pod Landštejnem

16:00, Staré Město pod Landštejnem

čtvrtek 5.10. - Slavonice

17:00, Slavonice

pátek 6.10. - Včelná

15:00, Včelná

pátek 6.10. - Boršov nad Vltavou

16:00, Boršov nad Vltavou

pátek 6.10. - Kamenný Újezd

17:00, Kamenný Újezd

sobota 7.10. - Dačice

10:00, Dačice

sobota 7.10. - Slavonice

11:00, Slavonice

pondělí 9.10. - Dačice

15:00, Dačice

pondělí 9.10. - Kunžak

16:00, Kunžak

pondělí 9.10. - Jindřichův Hradec

17:00, Jindřichův Hradec

úterý 10.10. - Tábor

15:00, Tábor

úterý 10.10. - Sezimovo Ústí

16:00, Sezimovo Ústí

úterý 10.10. - Veselí nad Lužnicí

17:00, Veselí nad Lužnicí

středa 11.10. - Písek

15:00, Písek

středa 11.10. - Protivín

16:00, Protivín

středa 11.10. - Bavorov

17:00, Bavorov

pátek 13.10. - Český Krumlov

15:00, Český Krumlov

pátek 13.10. - Velešín

16:00, Velešín

pátek 13.10. - Římov

17:00, Římov

sobota 14.10. - Borová Lada

10:00, Borová Lada

sobota 14.10. - Kvilda

11:00, Kvilda

pondělí 16.10. - Netolice

15:00, Netolice

pondělí 16.10. - Prachatice

16:00, Prachatice

pondělí 16.10. - Vimperk

17:00, Vimperk

úterý 17.10. - Katovice

15:00, Katovice

úterý 17.10. - Strakonice

16:00, Strakonice

úterý 17.10. - Vodňany

17:00, Vodňany

středa 18.10. - Tábor

15:00, Tábor

středa 18.10. - Soběslav

16:00, Soběslav

středa 18.10. - Hluboká nad Vltavou

17:00, Hluboká nad Vltavou

čtvrtek 19.10. - Borovany

15:00, Borovany

čtvrtek 19.10. - Lišov

16:00, Lišov

čtvrtek 19.10. - Rudolfov

17:00, Rudolfov

Modrá vlna: Jihočeský kraj

  • pondělí 25. září v 14:00
    České Budějovice
  • pondělí 25. září v 14:00
    Milevsko
  • pondělí 25. září v 15:00
    Čimelice
  • pondělí 25. září v 16:00
    Písek
  • úterý 26. září v 14:00
    České Budějovice
  • úterý 26. září v 14:00
    Sedlice
  • úterý 26. září v 15:00
    Blatná
  • úterý 26. září v 16:00
    Myštice
  • středa 27. září v 14:00
    České Budějovice
  • středa 27. září v 15:00
    Bavorov
  • středa 27. září v 16:00
    Volyně
  • středa 27. září v 17:00
    Strakonice
  • pátek 29. září v 14:00
    České Budějovice
  • pátek 29. září v 15:00
    Volary
  • pátek 29. září v 16:00
    Lenora
  • pátek 29. září v 17:00
    Horní Vltavice
  • sobota 30. září v 9:00
    České Budějovice
  • sobota 30. září v 14:00
    Strakonice
  • pondělí 2. října v 14:00
    České Budějovice
  • pondělí 2. října v 15:00
    Soběslav
  • pondělí 2. října v 16:00
    Deštná
  • pondělí 2. října v 17:00
    Nová Včelnice
  • úterý 3. října v 14:00
    České Budějovice
  • úterý 3. října v 15:00
    Bechyně
  • úterý 3. října v 16:00
    Týn nad Vltavou
  • úterý 3. října v 17:00
    Zliv
  • středa 4. října v 14:00
    České Budějovice
  • středa 4. října v 15:00
    Borovany
  • středa 4. října v 16:00
    Nové Hrady
  • středa 4. října v 17:00
    Suchdol nad Lužnicí
  • čtvrtek 5. října v 14:00
    České Budějovice
  • čtvrtek 5. října v 15:00
    Nová Bystřice
  • čtvrtek 5. října v 16:00
    Staré Město pod Landštejnem
  • čtvrtek 5. října v 17:00
    Slavonice
  • pátek 6. října v 14:00
    České Budějovice
  • pátek 6. října v 15:00
    Včelná
  • pátek 6. října v 16:00
    Boršov nad Vltavou
  • pátek 6. října v 17:00
    Kamenný Újezd
  • sobota 7. října v 9:00
    České Budějovice
  • sobota 7. října v 10:00
    Dačice
  • sobota 7. října v 11:00
    Slavonice
  • pondělí 9. října v 14:00
    České Budějovice
  • pondělí 9. října v 15:00
    Dačice
  • pondělí 9. října v 16:00
    Kunžak
  • pondělí 9. října v 17:00
    Jindřichův Hradec
  • úterý 10. října v 14:00
    České Budějovice
  • úterý 10. října v 15:00
    Tábor
  • úterý 10. října v 16:00
    Sezimovo Ústí
  • úterý 10. října v 17:00
    Veselí nad Lužnicí
  • středa 11. října v 14:00
    České Budějovice
  • středa 11. října v 15:00
    Písek
  • středa 11. října v 16:00
    Protivín
  • středa 11. října v 17:00
    Bavorov
  • pátek 13. října v 14:00
    České Budějovice
  • pátek 13. října v 15:00
    Český Krumlov
  • pátek 13. října v 16:00
    Velešín
  • pátek 13. října v 17:00
    Římov
  • sobota 14. října v 9:00
    České Budějovice
  • sobota 14. října v 10:00
    Borová Lada
  • sobota 14. října v 11:00
    Kvilda
  • pondělí 16. října v 14:00
    České Budějovice
  • pondělí 16. října v 15:00
    Netolice
  • pondělí 16. října v 16:00
    Prachatice
  • pondělí 16. října v 17:00
    Vimperk
  • úterý 17. října v 14:00
    České Budějovice
  • úterý 17. října v 15:00
    Katovice
  • úterý 17. října v 16:00
    Strakonice
  • úterý 17. října v 17:00
    Vodňany
  • středa 18. října v 14:00
    České Budějovice
  • středa 18. října v 15:00
    Tábor
  • středa 18. října v 16:00
    Soběslav
  • středa 18. října v 17:00
    Hluboká nad Vltavou
  • čtvrtek 19. října v 14:00
    České Budějovice
  • čtvrtek 19. října v 15:00
    Borovany
  • čtvrtek 19. října v 16:00
    Lišov
  • čtvrtek 19. října v 17:00
    Rudolfov