MVDr. Jiří Liška

narozen 12.5.1949
Volební magazínkandidátní listina
ke stažení(PDF 2321 kB)

Proč kandiduji

Odpovědnost a slušnost - To jsou principy, které považuji v životě za nejdůležitější. Během svého života jsem pochopil, že je nelze považovat za samozřejmost v žádném prostředí včetně politiky. Přesto se jich já osobně nehodlám vzdát, i kdyby to třeba nebylo výhodou.

 

Další číslo volebního magazínu

Jiří Liška
ke stažení

(PDF 4800 kB)

 

Životopis

Před šesti lety jste mi dali důvěru, abych vás zastupoval a hájil vaše zájmy v Senátu. Ty roky uplynuly velmi rychle a blíží se říjen, kdy se bude opět rozhodovat o tom, kdo bude zastupovat oblast Jičínska a Nymburska v horní komoře Parlamentu.

Po celé volební období jsem se snažil co nejlépe plnit povinnosti senátora. Jsem autorem nebo spoluautorem několika nových zákonů a novel. Snažil jsem se podporovat náš obvod a pomáhat vám, občanům, pokud jste se na mne obrátili se svými problémy.

Doba, která nás čeká, nebude vůbec jednoduchá. Musíme se společně vypořádat s dopady ekonomické krize a s velkým zadlužením naší republiky. Musíme posílit respekt k právu a spravedlnosti a řešit další problémy naší společnosti. To vše jsou velké úkoly i pro Senát. Rád bych se na jejich plnění podílel. Bude ale samozřejmě záležet na vás, zda mi to umožníte, zda mi dáte opět svoji důvěru.

Jiří Liška
místopředseda Senátu PČR
senátní obvod č. 37 - Jičín

www.jiriliska.cz

Odpovědnost a slušnost