Levicoví politici zadlužují města a obce

13.10. 12:05

Místopředseda ODS a ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil přijel do Pardubického kraje podpořit senátní kandidáty Jiřího Stříteského a Richarda Neugebauera.

„Jiřího Stříteského znám již řadu let. Je to zkušený politik. Působil jako primátor Pardubic, poté byl velmi aktivní v Senátu. Tam mají být právě lidé, kteří již mají zkušenost z veřejného působení, dosáhli něčeho ve své kariéře a mohou své zkušenosti v Senátu zúročit. To je také důvod, proč pana Stříteského podporuji,“ řekl Jiří Pospíšil.

„Jsem rád, že mě pan Pospíšil podpořil, protože si ho vážím jako ministra i jako místopředsedy ODS. Už i v minulé vládě, když jsem hovořil s odborníky, byl jako ministr velmi kvalitně hodnocen, takže mě jeho podpora potěšila,“ řekl Jiří Stříteský.

V Ústí nad Orlicí se ministr Pospíšil setkal s kandidátem do Senátu Richardem Neugebauerem a kandidáty do obecního zastupitelstva.

„Jasně se ukazuje, že pravicoví komunální politici zadlužují města a obce méně než ti levicoví. Dluhy obcí a měst jsou veřejným dluhem, který budou muset splácet občané České republiky stejně, jako budou muset splácet státní dluh,“ uvedl Jiří Pospíšil.

Prohlédněte si volební klip kandidáta do Senátu Richarda Neugebauera