KANDIDÁTNÍ LISTINA ODS – STŘEDOČESKÝ KRAJ

VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY PČR 2017

1.

Jan Skopeček


krajský volební lídr

*1980

ekonom a pedagog, radní pro vzdělávání a sport Středočeského kraje


2. Veronika Vrecionová

*1965

předsedkyně Spolku pro obnovu venkova ČR

3. Vojtěch Munzar

*1976

ekonom

4. Petr Bendl

*1966

poslanec PČR

5. Hynek Fajmon

*1968

podnikatel

6. Pavel Pavlík

*1970

jednatel společnosti

7. Tomáš Martinec

*1978

podnikatel

8. Rudolf Kulhánek

*1966

ředitel společnosti

9. Tomáš Vaněk

*1951

vědecký pracovník

10. Josef Živnůstek

*1965

OSVČ, konzultant v oboru vodárenství a veřejné správy, Strana soukromníků ČR

11. Zdeněk Havrančík

*1969

podnikatel

12. Soňa Chalupová

*1956

geolog

13. Lukáš Rak

*1984

právník, podnikatel

14. Karel Bendl

*1971

ředitel Správy městských lesů, mediátor

15. Zdeněk Nejdl

*1959

hospodář sportovního klubu

16. Libuše Benešová

*1948

literární historička

17. Marcela Chrpová

*1951

OSVČ, majitelka agentury pro sportovní a kulturní akce, Strana soukromníků ČR

18. Ing. Jaroslav Vomastek, MBA
*1969, ekonom
19. Martin Smetana
*1971, majitel montážní firmy
20. Ondřej Vodňanský
*1980, učitel odborných předmětů, správa IT
21. Ing. Petr Lang
*1965, podnikatel
22. Ing. Jakub Šanda
*1985, marketingový specialista
23. Mgr. Petr Paták, DiS.
*1985, ředitel střední školy
24. Mgr. Jan Pleskač
*1989, politolog
25. Ing. Petr Listík
*1967, živnostník, stavební technik
26. Ing. Michal Prokůpek
*1979, manažer a vysokoškolský pedagog
27. Mgr. Daniel Štěpánek
*1976, starosta
28. Zdeněk Renc
*1947, podnikatel, oční optik a optometrista, Strana soukromníků ČR
29. Ing. Dan Jiránek
*1963, zaměstnanec nestátní neziskové organizace
30. Mgr. Petr Hanuš
*1972, ředitel sekcí Unie zaměstnavatelských svazů ČR
31. Mgr. Martin Kupka
*1975, náměstek Středočeského kraje, starosta
32. Tomáš Patočka
*1974, starosta
33. Pavel Luxa
*1979, živnostník od Slapské přehrady, Strana soukromníků ČR
34. Ing. Petr Magera
*1966, projektový manažer
35. Ladislav Kutík
*1941, trenér basketbalu v důchodu
36. Filip Kohutič
*1982, místostarosta
37. Kateřina Zusková
*1960, starostka
38. Pavel Novák
*1964, regionální manager
39. Bc. Daniel Dvořák
*1973, místostarosta
40. Bc. Olga Dekojová
*1951, OSVČ - účetní
41. Bc. Lukáš Zídek
*1984, OSVČ - inženýring staveb
42. David Vaculík
*1994, student
43. Ing. Luděk Zámyslický
*1951, podnikatel
44. Lukáš Pilc
*1978, podnikatel
45. Petr Vychodil
*1972, starosta
46. Mgr. Václav Chvál
*1983, učitel
47. Miroslav Kochman
*1979, referent životního prostředí
48. Jana Švagrová
*1971, podnikatelka
49. Mgr. Ondřej Macháč
*1980, bankovní úředník
50. Bc. Jan Lemfeld
*1990, jednatel společnosti
51. Mgr. et. Mgr. Jan Smital
*1984, středoškolský pedagog