KANDIDÁTNÍ LISTINA ODS – PRAHA

VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY PČR 2017

2. Filip Humplík

*1972

podnikatel

3. Václav Klaus ml.

*1969

učitel, publicista

4. Bohuslav Svoboda

*1944

lékař, vysokoškolský pedagog

5. Jaroslava Janderová

*1950

právník, podnikatel

6. Marek Benda

*1968

politik

7. Vladimíra Ludková

*1978

zakladatelka center aktivizačních programů pro seniory a dětských klubů, koordinátorka sociálních služeb pro seniory, děti a rodiny

8. Ferdinand Polák

*1972

lékař a starosta MČ Praha-Klánovice

9. Adam Vážanský

*1976

zástupce starosty MČ Praha 9

10. Alexander Bellu

*1987

místostarosta MČ Praha 3

11. Ladislav Linek

*1959

živnostník, 1. místopředseda Strany soukromníků ČR

12. Tomáš Korálek

*1962

živnostník

13. Zdeněk Doležal

*1974

předseda výboru životního prostředí MČ Praha 5

14. Zdeněk Dvořák

*1977

ředitel Anglofonní základní školy

15. Tomáš Bartovský

*1978

konzultant

16. Michal Frauenterka

*1967

živnostník

17. Pavel Žáček

*1969

historik, vysokoškolský pedagog, zakladatel a první ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů, nezávislý kandidát

18. Mgr. Jan Klusáček
*1984, právník
19. PhDr. Ivo Syřiště, Ph.D.
*1964, vysokoškolský pedagog Univerzity Karlovy, Strana soukromníků ČR
20. Mgr. Jan Recman
*1981, právník
21. Ing. Jan Jarolím
*1946, starosta MČ Praha 9, původním povoláním Ing. - ekolog
22. JUDr. Ing. Aleš Borkovec, Ph.D.
*1971, vysokoškolský pedagog, zastupitel MČ Praha 4, advokát
23. Ing. Marie Kousalíková
*1946, ekonom
24. Ing. Jiří Janák
*1965, soukromý podnikatel
25. RNDr. Jitka Ryšavá
*1960, projektová manažerka
26. Ladislav Marek
*1952, živnostník, člen Rozšířeného předsednictva Strany soukromníků ČR
27. MUDr. Pavel Horažďovský
*1975, chirurg
28. Ondřej Gros
*1975, živnostník
29. Mgr. Zlatuše Rybářová
*1964, manažerka sociálních a zdravotních služeb
30. Daniel Neumann
*1992, právní asistent
31. Jaroslav Hauer
*1957, živnostník, Strana soukromníků ČR
32. Mgr. Lucie Vítkovská
*1985, místostarostka MČ Praha 3
33. MUDr. Michal Bednář
*1963, privátní chirurg
34. Ing. Ondřej Kubín, MBA
*1982, ředitel pro inovace
35. Mgr. Jakub Drábek
*1974, advokát, pedagog
36. Richard Bureš
*1964, zástupce starosty MČ Praha 1
37. Ing. Jan Panenka
*1966, živnostník
38. Mgr. Petr Scholz
*1988, student
39. Mgr. Ondřej Machů
*1983, středoškolský pedagog
40. RNDr. Adam Růžička, Ph.D.
*1978, vědecký pracovník, astrofyzik